Які є закони України про імміграцію?

еміграція,Збираємося з сім'єю переїжджати в іншу країну з важливих причин. Поки ще ні з чим не знайомі, намагаємося дізнатися все тільки поверхнево. Всю необхідну інформацію знайшли в інтернеті, крім законів про імміграцію. Якщо хтось їх знає або у кого-то у них є, напишіть сюди, будь ласка! Буду дуже вдячний!  

Мітки: еміграція імміграція переїзд закони про міграцію закони про імміграцію закон політика юриспруденція

Відповіді

Величезне вам спасибі! Ви не уявляєте, як допомогли!
близько 3 років тому
Gabriel Shostak
Дорожній інспектор
Погоджуся з усім перерахованим вище, але в попередніх питаннях не сказано, кому можна надавати квоту про імміграцію. А це дуже важлива і потрібна інформація. Квота імміграції формується по таких категоріях іммігрантів:

1) культурні та наукові діячі;

2) працівники та фахівці галузей, які необхідні країні;

3) особи, які здійснили іноземну інвестицію в економіку України іноземною конвертованою валютою на суму не менше 100 (ста) тисяч доларів США, зареєстровану у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України;

4) персона, яка має родичів на території країни;

5) персона, які раніше мали громадянство;

6) батьки, чоловік (дружина) іммігранта та його неповнолітні діти;

7) особи, які безперервно проживали на території України протягом трьох років з дня встановлення їм статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Також в Конституції йдеться про те, кому заборонено іммігрувати і емігрувати. Заборонено іммігрувати персонам, які:  

 1. засуджені і позбавлені свободи;

 2. вчинили злочин;

 3. хворі на хронічний алкоголізм, наркоманію і інші залежності;

 4. в заявці надали неправильні дані та інформацію про себе;

близько 3 років тому

Ще забули згадати в яких випадках надається дозвіл на імміграцію поза квотою:

1) одному з подружжя, якщо другий з подружжя, з яким він перебуває у шлюбі понад два роки, є громадянином України, дітям і батькам громадян України;
2) особам, які є опікунами чи піклувальниками громадян України, або перебувають під опікою чи піклуванням громадян України;
3) особам, які мають право на набуття громадянства України за територіальним походженням;
4) особам, імміграція яких становить державний інтерес для України;
5) закордонним українцям, подружжям закордонних українців, їх дітям у разі їх спільного в'їзду та перебування на території України.

близько 3 років тому
Крім законів про імміграцію потрібно ще знати закони про громадянство і багато інших речей. Щоб переїхати в іншу країну потрібно насамперед подати заяву про надання дозволу на імміграцію. Тільки після того, як ви отримали дозвіл ви можете починати збирати необхідні документи для переїзду. Один з найголовніших документів для раннього проживання в іншій країні це посвідка на проживання. Завдяки ній ви можете перебувати на території країни законно. Якщо ви приїхали не на тимчасове проживання, а вже назавжди, то обов'язково потрібно подати заявку для посвідки на постійне проживання.

Порядок отримання посвідки на тимчасове проживання та порядок отримання посвідки постійне проживання відрізняються, тому будьте готові. Удачі вам!
близько 3 років тому
Доброго дня. Нещодавно мій брат з Польщі імігрував до нас в Україну і я надала йому в цьому величезну допомогу, тому я знаю про імміграцію дуже багато, в тому числі і закон України про імміграцію. Довго шукала зу про імміграцію, але не могла знайти, у підсумку по зв'язках знайшла юриста, який мені з цим допоміг. Всі закони можна знайти в Конституції за цими статтями:

 1. N 33, ст.429 
 2. N 32-33, ст.486 
 3. N 19-20, ст.173 
 4. N 21, ст.208 
 5. N 47, ст.657 
 6. N 48, ст.682 
 7. N 47, ст.436

Цей Закон визначає умови і порядок імміграції в Україну іноземців та осіб без громадянства.
близько 3 років тому

Приєднуйтесь до обговорень. Діліться знаннями та досвідом.

Відповісти