Як видалити плями поту з одягу?
близько 3 років тому
Після тренування залишилися неприємні плями. Намагалася просто прати в машинці - не допомогло. Порадьте дієві способи, буду вдячна.

Відповіді

У більшості випадків рятує бабусин метод - господарське мило. Для білих речей можна купити з відбілюючим ефектом. Просто заперіть їм область пахв та дайте милу подіяти 10-15 хвилин, а потім виперіть річ в машинці. Краще відразу видаляти такі плями, адже піт має властивість вбиратися в волокна тканини.
близько 3 років тому
Є ще непоганий відбілювач - персоль. Чайну ложку речовини розводимо в склянці води, отриману суміш акуратно втираємо на проблемні ділянки і залишаємо так на пару годин. Потім звичним способом перемо одяг. Повинно допомогти.
близько 3 років тому

Фейрі теж відмінний засіб. Допомагає як від жирних плям так і від плям поту. Розведіть миючий засіб невеликою кількістю теплої води і нанесіть, злегка втираючи, на зону пахв.

близько 3 років тому

Я колись відіпрала плями поту звичайною харчовою содою. Чотири столові ложки соди змішати з 1/4 склянки води, у вас повинна вийті така собі кашка. За допомогою щітки (я брала стару зубну, завжди зберігаю декілька для різних побутових цілей) натираємо забруднення содою. Залишаємо на 1-2 години і можна прати в машинці.

близько 3 років тому

А як видалити застарілі плями поту?

близько 3 років тому

Якщо все вище перераховане не допомогло, спробуйте аспірин і перекис. Для початку в тазу розведіть мильний розчин (тепла вода + господарське мило), помістіть туди одяг, хай полежить трохи. Потім беремо дві потовчені таблетки аспірину, додаємо чайну ложку води і щіткою наносимо отриману суміш на плями. Чекаємо 15-20 хвилин і відправляємо річ назад на 3 години у таз. Змішуємо перекис з водою в пропорції 1:10 і наносимо її на плями на 10 хвилин, потім стираємо річ в машинці. Якщо вже цей спосіб не допоможе, то, напевно, доведеться Вам розпрощатися з річчю.

близько 3 років тому

Приєднуйтесь до обговорень. Діліться знаннями та досвідом.

Відповісти