Як відіпрати червону помаду з білого?

Відповіді

Ще можна спробувати вивести пляму від червоної помади звичайної зубною пастою. Просто нанесіть пасту на забруднення і починайте втирати її в тканину. Ви відразу побачите, як пляма почне тьмяніти. Після цього ретельно прополощіть річ і можна прати в машинці.
близько 3 років тому
Я господарським милом для білого відпирала, мені допомогло. Можна ще плямовивідником, але з ним обережно потрібно, щоб тканину не пошкодити.
близько 3 років тому
Чули про соду з лимонним соком? Сама ніколи не пробувала, але десь читала за такий спосіб. Залежно від площі плями, берете потрібну кількість соди і розмішуєте її з лимонним соком, до отримання однорідної кашиці. Отриманий склад рівним шаром наносите на пляму від помади і залишаєте так на кілька годин, поки сода повністю не висохне. Потім струшуєте її щіткою, а річ перете в теплій воді.
близько 3 років тому
А якщо пляма не свіжа і помада встигла вбратися в тканину, все це допоможе?
близько 3 років тому
Для такого випадку краще підійде суміш з бури і перекису. Бура - натуральний засіб для чищення, посипаєте їм пляму, а зверху поливаєте 3% перекис водню. Коли пляма зникне, ретельно прополощіть одяг в теплій воді.
близько 3 років тому
Лак для волосся може вивести помаду. Збризніть пляму лаком, а через 10 хвилин протріть її вологою губкою. А далі перете як завжди.
близько 3 років тому
З білого одягу плями від помади можна видалити перекисом водню. Обробляти тканину краще на прасувальній дошці, підстеливши під пляму паперовий рушник. Ненадовго залишаєте перекис на одязі, а потім прополощіть річ в мильній воді. Пляма може відіпратися не відразу, тоді процедуру слід повторити, поки бажаний результат не буде досягнутий. Такий спосіб допомагає вивести плями від косметики, не пошкодивши при цьому тканину.
близько 3 років тому

Приєднуйтесь до обговорень. Діліться знаннями та досвідом.

Відповісти