Що таке відеоблог?
близько 3 років тому

Нещодавно з дівчиною в інтернеті натрапили на таку річ як відеоблог, оглянули декілька відео, але так і не зрозуміли сенсу. Поясніть, що це таке?

Мітки: інтернет відео блог життя ютуб youtube відеоблог хобі розваги

Відповіді

Блог - це інтернет-щоденник, в якому викладається якась інформація про які-небудь події або ситуації. А отже відеоблог, це блог, в якому основним способом передачі інформації є відео, в якому людина і передає ту інформацію, яку вважає за потрібне.
майже 3 років тому
Відеоблог - це лінійка тематичних відео, де автор у вільній формі публікує свої відео замітки, відео огляди і новини про різні проекти, відео особистих кабінетів, скріншоти своїх вкладів, виплат та іншу тематичну інформацію.
майже 3 років тому
Відеоблог це група відео, в кожному з яких людина розповідає про якісь речі або новини з його життя. Відеощоденник доступний для перегляду всім, так би мовити. 
майже 3 років тому
Раніше відеоблог був непопулярних і взагалі мало кому відомим. Але тепер кожен день цей жанр відео стає все популярнішим і цікавіше. Це хобі, в якому можна розповідати про що завгодно: про їжу і харчування, про будь-яких іграх, про одязі і купі інших речей. Але якщо раніше це було просто хобі, то тепер це може перетворитися в успішний бізнес, тому що за перегляди відеоблогери отримують гроші.
майже 3 років тому
Ну це не так вже й просто, як сказали вище. Потрібно не просто знімати відео і щось показувати, а розташовувати цим, вибрати потрібну тему. Вибір тематики для каналу - важливий крок, від якого буде залежати популярність вашого блогу. Для правильного вибору потрібно вибирати ту тему, яка близька до вас, в якій ви розбираєтеся і, найголовніше, яка вам подобається, тому що аудиторію приваблює щирість і розуміння, а не просто читання з листочка. Ну і без професіоналізму не обійтися. Потрібно чітко знати і бути впевненим в тому, що розповідаєш.
майже 3 років тому

Приєднуйтесь до обговорень. Діліться знаннями та досвідом.

Відповісти