Хто може порадити гарний бюджетний телефон?

Хочу подарувати своєму молодшому братові телефон. Він ще маленький, тому дорогі топові телефони купувати немає сенсу, але і поганий теж не хочу. Може хтось непоганий бюджетний порадити?  

Мітки: телефон смартфон бюджетний смартфон бюджетний телефон гарний бюджетний смартфон гарний бюджетний телефон подарунок комп'ютери електроніка

Відповіді

Дуже сподобався Prestigio MultiPhone 3457 Wize F3. Можливо, один з кращих смартфонів за такою ціною.
майже 3 років тому
Можливо є сенс не купувати поки телефон, а дочекатися, поки дитина виросте, і вже подарувати хороший?
майже 3 років тому
Для першого телефону дуже підійде Bravis. Простий, потужний і легкий.
майже 3 років тому
Дуже хорошим бюджетним телефон є Doogee X5. Він не дорогий, але дуже легкий в освоєнні, а це дуже важливо, раз ви збираєтеся купувати дитині. У ньому хороша камера, звук, і можна буде встановити якісь ігри.
майже 3 років тому

Нещодавно купив доньці Asus Zenfone 4. Дуже задоволені придбанням. У ньому і хороша камера, щоб робити гарні фотографії, і великий обсяг оперативної пам'яті, для швидкої і комфортної роботи, ну і звичайно, він має гарну міцність, що в руках дитини має величезне значення.

більше 2 років тому
Я теж свого недавно вибирала перший смартфон, та вибирала досить довго. Щоб був не дорогим, щоб якщо розбився було не так шкода, а й одночасно щоб дитині подобалося. У підсумку зупинилися на Fly FS401 Stratus 1. Він у нього вже другий місяць, а радіє досі як в перший день, коли розкрив коробку.
майже 3 років тому

Одним з найкращих телефонів по співвідношенню ціна-якість є Acer Liquid Z520. За таку ціну, мені здається, ви навряд чи де-небудь знайдете такий хороший смартфон. Оперативна пам'ять у нього 1 гб, працює він на чотирьох ядерному процесорі з частотою 1.3 ГГц. Також має гарну і чітку камеру: основна - 8 мп, фронтальна - 2. Але найголовніше те, що він дуже простий в освоєнні навіть новачками.

більше 2 років тому
Євген Лапін
Адміністратор бази даних

Користуюся телефоном Moto E. Вже рік з ним. Працює відмінно, ніколи не підводить. Виконує всю потрібну роботу. Дуже задоволений покупкою і новий смартфон поки не збираюся брати.

більше 2 років тому

Приєднуйтесь до обговорень. Діліться знаннями та досвідом.

Відповісти